На Смілянщині лісівники виготовляють для військових буржуйки

28 листопада 2022, 13:14

Пічки-буржуйки для воїнів-захисників виготовляють співробітники Володимирівського лісництва Смілянського держлісгоспу, аби бійці мали хоча б мінімальний комфорт й тепло в окопах. Тож лісівники та усі небайдужі місцеві мешканці стали механіками та зварювальниками.

– Колективом нашого лісництва та місцевих громад й волонтерів ми дружньо робимо пічки-буржуйки для обігріву. Засіб хоч і старий, але дуже надійний та безпечний. Та й процес виготовлення абсолютно не складний. Повністю збираємо ці пічки з нуля, все як має бути – труба, димар, отвір. Метал стандартний, єдине, що на місці обігріву треба підсилений, щоб дно не розплавилось. От наш тракторист Станіслав Лебідь «перекваліфікувався» у зварювальника й успішно працює, коли буває вільна хвилина разом із обома синами. І так само ми усім колективом, – розповідає Лісничий Володимирівського лісництва Олександр Кисилічин.

У середньому за тиждень смілянські лісівники виготовляють декілька пічок. Загалом, виготовили вже понад три десятки пічок. Їх разом із рештою гуманітарної допомоги доправляють військовим за місцем замовлення.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору