На Смілянщині директорка гімназії роздавала школярам грамоти з російським триколором

02 червня 2023, 14:49

На Смілянщині під час свята останнього дзвінка дітям вручали грамоти із зображенням російського триколора. Інцидент трапився 1 червня у Носачівській гімназії.

За цим фактом розпочалося службове розслідування.

"Ми лише сьогодні вранці дізналися про це, тому зобов'язали провести службове розслідування, - розповідає у коментарі Про все очільник обласного управління освіти і науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський. - Це нехлюйство на рівні з недбалістю. Чекаю, поки фахівці зроблять висновки, аби все було неупереджено та всесторонньо досліджено".

Голова Ротмістрівської сільської громади Володимир Ховайба також обурений ситуацією. Каже, винні мають отримати покарання. На його думку, керівницю гімназії можуть звільнити.

"Звільнити одразу може й ні, але щонайменше на місяць її відсторонили від обов'язків, передали їх поки заступнику, а вже потім може бути звільнення, - вважає Ховайба. - Спілкувався з нею. Не побачила, чи не добачила. Це сталося машинально. Ці грамоти були роздруковані ще до 2021 року, коли вона прийшла на посаду директора. Вона одна з найкращих директорів в ОТГ, волонтерка. Та факт є факт і ми маємо реагувати і такі речі треба контролювати".

Водночас, впевнений керівник громади, директорку навмисно "підставили", сфотографувавши її з грамотою та виставивши світлини у соцмережі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору