На сесії міськради вимагають звільнити керівника КП “ЧЕЛУАШ”

28 грудня 2017, 10:44

Сьогоднішня сесія Черкаської міськради розпочалася із вимоги представників Авто Євро Сили відремонтувати у Черкасах дороги та звільнити начальника КП "ЧЕЛУАШ", бо той на їхню думку, не впорався зі своїми обов'язками.

Представники Авто Євро Сили заблокували трибуну і сказали, що не підуть, поки Олексій Мельник не напише заяву. Загалом зібралося близько 30 осіб. Вони говорять, що місяць тому вимагали від міської ради відремонтувати дороги, але, кажуть, що за цей час нічого не зроблено. До блокувальників приєдналися і перевізники, які говорять, що в місті по деяких вулицях неможливо їздити. Як приклад назвали Пастерівську та Пацаєва

- Ми не дамо розпочати сесію, поки не приймете заяву від Мельника на звільнення. Він не впорався зі своїми обов'язками. Ми вимагаємо його звільнити, відремонтувати дорогу. Також вимагаємо розробити технічні картки на люки, бо по всьому місту - тільки повернеш на перехресті, так і потрапляєш у люк. Якщо не почуєте нас, то блокуватимемо все, що ви робите, - попередив представник Авто Євро Сили Олексій Ющенко.

З ним не погодився керівник КП "ЧЕЛУАШ" Олексій Мельник. Він наголосив, що люди на підприємстві й так працюють понаднормово.

- Мій виступ не запланований, але хочу повідомити, що спілкування з цією громадою дійсно почалося місяць тому, коли вони приходили на сесію. Наступного дня я їх запросив на зустріч, щоб, можливо, порадили якісь напрямки роботи. По цей день ніхто не заїхав. Я всіх запрошую на підприємство. У нас є телефон екстреної служби, на який цілодобово відповідають працівники, запитують проблематику і намагаються реагувати. "ЧЕЛУАШ" працює майже цілодобово, і я постійно на роботі.

Він також озвучив присутнім, скільки доріг вже було відремонтовано в місті.

 

А расширять персонал слабо? С бюджета выделено паном Бондаренко в 4 раза больше денег чем необходимо ЧЕЛУАШу 40 млн. Куда пошли все эти миллионы?????????? Воры!!!!!!! сказав:

А расширять персонал слабо? С бюджета выделено паном Бондаренко в 4 раза больше денег чем необходимо ЧЕЛУАШу 40 млн. Куда пошли все эти миллионы?????????? Воры!!!!!!!

Чмиренко Андрей сказав:

Поддерживаю!

Сергей сказав:

Это сущая правда, дороги в городе не ремонтируются вообще, а Пастеровская – это брошенная сплошная яма, особенно от пр-ка Химиков и до ул.Ватутина. Ну конечно, надували щеки, мы же Шевченко ремонтируем, да и там уже сдулись!

Вгору