На сесії Черкаської обласної ради губернатор написав заяву на вимогу опозиції (відео, оновлено)

30 січня 2014, 16:52

Сьогодні, 30 січня, відбулося 28-ме засідання сесії Черкаської обласної ради. "Батьківщинівець" Михайло Мушієк у президії вручив ручки та папір губернатору і голові обласної ради – для написання заяв про відставку. Заяву Тулуб таки написав. І виголосив з трибуни. Цієї миті так і не дочекалися опозиціонери, бо дружно пішли, оскільки невідомі чоловіки у залі затопували їх виступи, а більшість проігнорувала усі пропозиції і альтернативний порядок денний.

- Ось тут мені кажуть про недовіру, про відставку Валерія Петровича. І хто? Так звані «вожді», які закликали та догідливо виглядали заїжджих молодчиків, які вночі 26 січня штурмували облдержадміністрацію з «коктейлями Молотова»? Підбурювали натовп молоді, в тому числі неповнолітніх, на радикальні дії. А коли переповнений агресією натовп кинувся виламувати двері та бити вікна, підло стали за їх спинами. А потім під шумок повтікали і поховалися в сміттєвих баках. Боляче і дуже прикро, що в свої політичні ігрища такі горе-політики втягують дітей. При цьому, чужих! Своїх – ховають вдома..

Зрештою, Тулуб показав присутнім у залі і саму заяву, яку написав на прохання опозиції.

-А щодо ручки та аркуша, які мені передали так звані керівники, так званої опозиції. Ви чекали від мене заяву? Я написав! Я, Тулуб Сергій Борисович, ніколи не був і не буду запроданцем. У мене одна віра, один Бог, і я ніколи свідомо не зраджу християнських цінностей. Я – українець, і моє серце болить за долю України. Я працював і працюватиму заради благополуччя Черкащини та її людей! Слава Україні!

Поділитись

Коментарі

Вгору