На сесії АТОвці вимагають від Бондаренка вибачень за оголошення Дня жалоби 1 жовтня

05 жовтня 2017, 11:26

 

Представники громадських організацій, які представляють учасників АТО, прийшли на сьогоднішню сесію Черкаської міської ради й почали вимагати від міського голови Анатолія Бондаренка вибачення за оголошення жалоби 1 жовтня - у день поховання вбитого депутата Михайла Бінусова.

Зі своєю вимогою вони виступили перед депутатами. Вони наголосили,  що таке рішення міського голови не розуміють не лише в Черкасах, а й загалом по Україні. Адже такі дні жалоби чомусь не оголошуються за загиблими атовцями.

- Позор такому меру, який закрив очі на тих, хто гине, - сказав представник ГО "Ветерани війни сходу" Василь Шкут.

Свою думку з цього приводу висловив і депутат Павло Карась.

- Жалоба  була не так за Михайлом Бінусовим, як за демократією. Це чисто політичне вбивство посадової особи та депутата, обраного територіальною громадою. Різниця є. Коли людина йде на фронт вона знає, що може загинути. Політика не передбачає такого завершення політичної діяльності. Тому жалоба була логічною - за демократією, - сказав Карась.

Свою позицію озвучив і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Я з повагою ставлюся до всіх воїнів. При моїй каденції було два загиблих і траур оголошувався, - сказав міський голова. - Коли слідство у справі Бінусова поставить крапку, я вибачусь.

Нагадаємо, нещодавно кілька громадських організацій висловили своє обурення оголошенням Дня жалоби у Черкасах 1 жовтня.

Поділитись

Коментарі

Вгору