На сайті МВС запрацювала геоінформаційна система ВИБОРИ 2014

06 жовтня 2014, 17:11

21212-

Геоінформаційна система ВИБОРИ 2014 є сучасним інструмент, за допомогою якого кожен громадянин має змогу контролювати як роботу самої міліції, так і стан з правопорушеннями у конкретному районі, місті, селищі.

Ця система доступна через офіційний сайт МВС. Упродовж всього терміну, що залишився до дня позачергових виборів до Верховної Ради (26 жовтня), там будуть демонструватися дані, що надходять до МВС з усієї України, зокрема, інформація про правопорушення, що пов’язана з виборчим процесом.

Черкащина вже позначена на цій карті. Йдеться про масовий підкуп на території виборчого округу №195. 2 жовтня 2014 року о 10.15 годин до Драбівського РВ надійшли матеріли про можливий підкуп виборців в с. Митлашівка Драбівського району. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 157 (Перешкоджання вільному громадянину свого виборчого права або право брати участь у референдумі, перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, ініціативної групи реферндуму, комісії з референдуму, члена виборчої комісії, члена ініціативної групи референдуму, члена комісії з референдуму або офіційного спостерігача при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з підкупом, обманом або примушуванням, а також ухилення члена виборчої комісії у роботі комісії без поважних причин) КК України.

Поділитись

Коментарі

Вгору