На сайті Черкаської міської ради збирають голоси за зміну одного із приватних перевізників

14 грудня 2018, 11:27

На сайті Черкаської міської ради збирають голоси за зміну одного із приватних перевізників

На сайті Черкаської міської ради з'явилася електронна петиція із пропозицією змінити перевізника маршрутного таксі № 6. Збір підписів за електронну петицію організувала черкащанка Ірина Щериця.

- Виходячи із маршрутного таксі № 6 з чотирирічною дитиною, водій зачинив двері у той час, коли дитина опинилася на вулиці, а я ще не встигла вийти. Згодом з'ясувалося, що попереду також виходила жінка, яка теж вилазила з напівзачиненої двері. До цього я їхала у протилежну сторону і люди чекали маршрутне таксі № 6 майже 30 хвилин. Люди були обурені, і не дочекавшись, їхали іншими маршрутами. Номер телефону перевізника я не змогла знайти, тому, прохаю вжити відповідні заходи, - йдеться у дописі.

Станом на 14 грудня електронна петиція зібрала 18 голосів із 250 необхідних.

тарас сказав:

Навіщо збирать ті підписи, коли не має такої кількості перевізників щоб їх мінять. У нас не стоять автобуси в очікуванні команди фас, щоб виїхать до людей. Думайте як щось там писать. Єсть такі петиції, що дивуєшся чи сам автор розуміє що написав.

Олег Іванович сказав:

А чому не міняєте №9..та б..лам постійний РЕЖИМ РУХУ до 1 ГОДИНИ..ВДУМАЙТЕСЯ!!!! І це по місту!!!!!

Павло сказав:

Самий ненадійний маршрут

BEER MAN сказав:

Ну ,ну…немає такої кількості водіїв та кондукторів…

BEER MAN сказав:

Немає кому працювати ! Ні водіїв ні кондукторів за такі зарплати !

Нік сказав:

За такі зарплати ніхто працювати не буде…

Володимир сказав:

Така ситуація склалася тому, що кваліфіковані водії виїжджають на заробітки за кордон. Вихід один-прив”язати їм ноги до педалів, а руки до керма. Кондуктора по дроту на ланцюгу пустити вздовж салону. І нехай працею спокутують свою вину перед співгромадянами.

Вгору