Ми не залишимо людей без тролейбусів, але страйк можливий, – Лідія Бут

14 грудня 2018, 10:51
Ми не залишимо люлей без тролейбусів, але страйк можливий, - Лідія Бут
 Пленарне засідання Черкаської міської ради знову не відбулося через недостатню кількість депутатів у сесійному залі. Тому, голова профспілки КП "Чепкасиелектротранс" Лідія Бут анонсувала можливий страйк працівників тролейбусного парку.

- Учора ми попередили, що прийшли сюди востаннє. Ми зареєстрували звернення до губернатора, щоб він втрутився. Також зібрали громадську раду, на якій вирішили, що не залишимо черкащан без транспорту, але, якщо влада не виконає наші вимоги за три дні, то оголосимо безстроковий страйк із 18 грудня. Цей страйк не означає, що всі тролейбуси зупиняться, просто ті, що на зношених шинах можуть не виїхати, - зазначила голова профспілки КП "Черкасиелектротранс" Лідія Бут.

 - Ми будемо діяти виключно в межах трудового законодавства і вже зареєстрували колективний трудовий спір і вимагаємо від влади просто віддати нам зароблене, - додала Лідія Бут.
тарас сказав:

Відпускайте людей в відпустки, на лікарняні.не випускайте на лінію тролейбуси не справні, а вони в вас майже всі такі.КОЛИ ЗАЛИШИТЬСЯ З ДЕСЯТОК НА ЛІНІЇ то народ вас почує. Тільки пасажири змусять заплатити зарплату в законний спосіб.

Вгору