На ринках Черкас в овочах виявили перевищення норм вмісту нітратів (відео)

03 травня 2019, 20:49

На ринках Черкас в овочах виявили перевищення норм вмісту нітратів (відео)

15 випадків перевищення норми вмісту нітратів у ранніх овочах виявили на ринках Черкас експерти Держпродспоживслужби протягом квітня. Про це розповіла завідувачка відділу санітарно-ветеринарної експертизи Валентина Власенко, ідеться у сюжеті "UA: Черкаси".

За її словами, жоден продавець не має права реалізовувати продукцію без попереднього лабораторного аналізу на вміст нітратів та наявності відповідного документа.

Черкащанка Олена Калашнікова прийшла на оптовий ринок, аби придбати овочі та зелень. Говорить, про шкідливість нітратів знає та все ж купує. Жінка додає, жодного разу не запитувала у продавців висновок лабораторії.

- Не дивимося, це наше недопрацювання. Вчитися потрібно та запитувати однозначно. Все одно купуємо зелень, бо весна, тому її хочеться. Намагаємося й редьку купувати, питаємо домашню, - каже жінка.

Не цікавиться документами й продавчиня з Драбова Віра Мороз. У Черкасах жінка закуповує овочі й потім перепродує в роздріб.

- Звичка вже така, що купувати так, з довірою. Ми ж знаємо, що сьогодні чисті можна тільки в себе виростити, - зазначила жінка.

Згідно із законами, які регламентують права продажу на ринку чи в магазині, не можна продавати продукцію, яка не пройшла відповідних досліджень.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожПеревищення норм нітратів зафіксували в овочах на Черкащині.

Коментарі

Вгору