У ролі “дружини Путіна” у минулому році була випускниця Черкаського медучилища

30 березня 2017, 09:29

Сьогодні, 30 березня - чергова річниця виходу на екрани (1970) культового фільму "Біле сонце пустеля" - після чого в обіході навіть з'явився термін "остерн" - на противагу американському вестерну , пише на своїй сторінці у Фейсбук радник голови Черкаської ОДА Андрій Кравець.

"Весь 2016 рік у офісах і чиновничних кабінетах РФ теліпалися аляпувато зроблені, але страшенно популярні у росіян календарі за мотивами радянського фільму-"бойовика". На січневій сторінці у ролі "Катєріни Матвєєвни", дружини "таваріща Сухова" з обличчям В.Путіна - "третя особа РФ" Валентина Матвієнко, яка тримає "товаріща" за коліно...

Відмінність від оригіналу сценки у фільмі - Сухов тримає лише молоток, а Путін - серп і молот. "Ну. чтоб посімволічнєй било".

Такого фільму статус "присадили"...

До речі, календар присвячено сучасній боротьбі "дуже хороших росіян" з "дуже поганими басмачами" у... Сірії. У ролі "центрового" басмача на календарі - тоді ще... президент США Обама, у ролі Петрухи - мін.оборони РФ Шойгу. До слова - актор, який насправді грав Петруху, досі живий - має вже три чисто кримінальні судимості, а у фільмах досі грає епізодичні ролі... слідчих поліції і прапорщиків російського спецназу", - зазначив Андрій Кравець.

Нагадаємо, голова ради федерації РФ Валентина Матвієнко - випускниця Черкаського медичного училища.

Коментарі

Черкащанка сказав:

У заголовку, мабуть, “дружина ПутІНА”?)))

Вгору