На різдвяні свята на Черкащині синоптики прогнозують сніг і морози

02 січня 2019, 23:01

На різдвяні свята на Черкащині синоптики прогнозують сніг і морози

Погоду Черкащини продовжує визначати скандинавський циклон. Тому найближчої ночі в регіоні випадатиме помірний на фоні 1-6º морозу, вдень істотних опадів не прогнозується. Повідомляє директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань на своїй сторінці у Facebook.

Уже завтра на територію області продовжить надходити арктичне повітря і морозна погода встановиться на тривалий період. Нічні температури знижуватимуться до 6-11º морозу, денні - 2-7º морозу. А на Різдвяні свята стовпчики термометрів опустяться ще на кілька градусів, і місцями температура може сягати 15-17º, а вдень 5-8º морозу, періодично випадатиме сніг.

Тому, збираючись на святвечір нести вечерю своїм близьким, не забувайте про теплий одяг та слизьку дорогу.

До речі, найсильніший мороз, 27°, у Різдвяну ніч зафіксували у 2009 році, а весь Різдвяний період (6-9 січня) був найхолоднішим у 1987 році, коли морози досягали 33°.

Не зважаючи на зимову погоду, на водних об’єктах області лід тонкий та ненадійний. Тому прогулянки та зимова рибалка на ньому вкрай небезпечні. Лише у нижній частині Кременчуцького водосховища спостерігається суцільний льодостав товщиною 18 см.

Коментарі

Вгору