На ремонт греблі Осташівського ставу потрібно 12 млн. грн.

07 липня 2015, 20:54

Осташівський_став_1Реконструкція гідроспоруди Осташівського ставу, ремонт парку Шевченка, утеплення шкіл та дитячих садочків – і це ще не весь перелік роботи, який планує виконати міська влада. Для цього потрібно 44 млн. грн. Проте  бюджет розвитку міста всього складає 12,5 млн. грн. В.о. міського голови Олександр Цебрій звернувся за допомогою до Кабінету Міністрів, пише "Вечірня Умань".

 - Сьогодні ступінь зносу Осташівської греблі становить 70%, ми розробили проектно-кошторисну документацію,   і порахували, що для проведення ремонтних робіт потрібно 12 млн. грн, - розповідає в. о. міського голови Олександр Цебрій. - На  жаль, в нас цих коштів немає. Бюджет розвитку всього складає 12,5 млн.  грн.. Тому я звернувся до Кабінету Міністрів із проханням, аби там  підписали всі відповідні документи для того, щоб були профінансовані із державного бюджету всі проектно-кошторисні документації, які в  нас є.

В Умані планують відремонтувати гідроспоруду Осташівського ставу, площі «Космонавтів» та «Перемоги»,    закінчити реконструкцію парка Шевченка, утеплити школи,  декілька дитячих садочків, замінити асфальтно-бетонне покриття на вулиці Київській та реалізувати багато інших проектів. Але для цього потрібно 44 млн. грн.

- Вся  документація підписана Прем’єр-міністром, віце-прем’єром, і її передано на сьогоднішній день у міністерство фінансів, - продовжує Олександр Цебрій. – Черкаська облдержадміністрація підтвердила дійсно потребу у фінансуванні даних проектів. Тому зараз чекаємо на результати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору