На ремонт бульвару Шевченка додатково “кинуть” ще 5 мільйонів

15 вересня 2017, 23:32

Фото: Вадим Комаров

На проведення додаткових робіт по реконструкції ділянки бульвару Шевченка на відрізку від Лазарєва до Небесної Сотні спрямують ще 4,96 млн грн. Кошти підуть на додатковий шар із асфальтобетону, плитку, нові бордюри та опори контактної мережі для тролейбусів, пише "Інфоміст".

Відповідна інформація зявилася на сайті "Прозорро"  14 вересня.

Кошти будуть направлені за переговорною процедурою підряднику, що, згідно з договором, виконує роботи на обєкті, тобто підприємству “УКРЄВРОБУД 2013”.

У обгрунтуванні процедури зазначається, що виникла необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини.

Йдеться про необхідність влаштувати додатковий вирівнюючий шар асфальтобетону, а верхній шар покриття технічної полоси вздовж бульварної частини облаштують із плитки заміть асфальтобетону.  Згідно з пропозицією міського голови, вирішено застосувати нові тротуарні бордюри. Також будуть перевлаштувані опори освітлення та контактної мережі тролейбусів.

Зазначимо, основним договором передбачено, що роботи по реконструкції відрізку бульвару Шевченка від вул. Лазарєва до Небесної Сотні коштують місту 15,76 млн грн. Додаткові роботи, згідно з документацією, повинні бути завершені до 30 червня 2018 року. При цьому, згідно з основним договором, що був укладений 24 жовтня 2016-го, роботи на цій ділянці мали завершитися до 31 грудня 2017-го.

Коментарі

Вгору