На реалізацію бізнес ідей черкащанам виділили майже 900 тис. грн

27 листопада 2017, 08:22

Цього року за сприяння Черкаської служби зайнятості організували власну справу як суб'єкти підприємницької діяльності  32 особи. Сума  наданих  коштів  складає 875 тис.грн. середні витрати на одну особу перевищили 27 тис. грн, повідомляє «Діловий регіон» з посиланням на Черкаський обласний центр зайнятості.

Найбільш поширеними видами економічної діяльності у Черкаській області є: оптова та роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами – 49,6%; сільське господарство, лісове та рибне господарство – 6,1%; переробна промисловість (виробництво) – 2,9%; транспорт та зв’язок – 7,6%.

З метою активізації зусиль клієнтів щодо пошуку роботи службою зайнятості проводяться  масові  та інформаційно – довідкові заходи, а саме: круглі столи, ярмарки та міні – ярмарки  вакансій, дні відкритих дверей тощо.

Велика увага приділяється інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Широким попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-планування та самозайнятості.

Спеціалісти служби зайнятості регулярно проводять семінари та тренінг-семінари: «Як розпочати свій бізнес», «Від бізнес-ідеї до власної справи”,   які можуть відвідати всі охочі.

Направленню на навчання на курси служби зайнятості передує відповідна профорієнтаційна робота, тестування та визначення безробітними бізнес-ідеї, що є основою написання якісного бізнес-плану.

В центрах зайнятості  майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

Для надання консультацій залучаються представники сектору Державної регуляторної служби України в Черкаській області, підрозділів з питань фінансів  та економічного розвитку органів місцевого самоврядування, об'єднання роботодавців, банківських установ, Фонду підтримки підприємництва тощо.


Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору