На проведення важливої сесії не вистачає депутатів

27 січня 2014, 10:30

У ці хвилини в приміщенні колишнього Придніпровського райвиконкому мало розпочатися засідання сесії міської ради. Проте кворум детутатів не зібрався.

На сесію прийшли 24 депутати.

Віктор Білоусов після поіменної реєстрації оголосив, що через відсутність кворуму, сесія є такою, що не відбулася. Таке рішення обурило присутніх у залі депутатів. І тоді в.о. міського голови запропонував дати 15 хв, щоб керівники фракцій обдзвонили депутатів, які наразі відсутні.

Особливе незадоволення у депутатів міської ради викликала відсутність на сесії, депутатів, які є працівниками міськвиконкому, тобто тих, хто є підлеглими Білоусова (Дядченко, Отрешко, Сисоєва, Савін, Стадник, Гудзенко, Жмаєв, Пивоваров).

Тоді депутат обласної ради Любов Майборода, яка також присутня на сесії, запропонувала дати Білоусову 10 хв, щоб він обдзвонив свої депутатів.

- Білоусов неспроможний організувати роботу міськради і Черкас. Уночі відбуваються зачистки. Чи можна таке терпіти? Ви повинні піти у відставку за бездарність. Якщо немає кворуму, ми вибираємо секретаря з тих депутатів, які тут присутні.

На сесію не з'явилося 18 депутатів Партії регіонів, від групи Черкащани - 9.

Серед присутніх на сесії - колишній міський голова Сергій Одарич, кілька депутатів обласної ради та нардепи Ірина Геращенко і Миколва Томенко.

Любов Майборода зазначила, що наразі у Білоусова залишилось 5 хв, щоб зателефонувати своїм депутатам.

Щойно, о 10.30, на сесію приїхала журналіст Тетяна Чорновол.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору