На прохання Ізраїлю Україна суттєво обмежить паломництво хасидів до Умані

25 серпня 2020, 18:41

фото тематичне

Україна суттєво обмежить паломництво хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави держави.

- На прохання Прем'єр-міністра Ізраїлю ухвалено рішення про суттєве обмеження паломництва хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана, - розповіли в ОП.

На нараді також зазначалося, що у світі спостерігається зростання показників захворюваності на COVID-19, тому український уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян з країн, які потрапляють у «червону зону» епідемії, строком на 30 днів.

Водночас зазначається, що ця заборона не стосуватиметься водіїв транзитного транспорту та представників гуманітарних місій.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

От не розумію, чому свої проблеми Ізраїль вішає на Україну? Чому сам Ізраїль не прийме рішення щодо паломників? Чому просто дати дозвіл, наприклад, 1 тисячі осіб? А то виходить, що вони будуть випускати Усіх охочих, а Україна буде на місці запускати “через одного”? А потім буде скандал, що ми такі-сякі, не впустили на святиню. А якщо почнеться епідемія, то в Ізраїлі скажуть, що треба було не впукати? Тобто, в любому випадку ми – “погані”, а вони – ні. Дуже по-єврейськи.

Вгору