На поточний ремонт доріг Черкащини вже витратили понад 200 млн гривень

04 червня 2018, 14:41

З державного бюджету передбачено виділення субвенції на ремонт доріг місцевого значення 391 мільйон гривень. Про це сьогодні під час селекторної наради повідомив начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Сергій Чубань, повідомляє Інфоміст.

Так, на поточний середній ремонт спрямовано 204 мільйони гривень, поточний дрібний ремонт – 110 мільйонів, ремонт доріг комунальної власності – 76 мільйонів. Замовником при здійсненні закупівель робіт та послуг по здійсненню поточного середнього та дрібного ремонтів та експлуатаційного утримання доріг місцевого значення виступає нещодавно створене державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області”.

Перелік ділянок доріг, що потребують ремонту, створюється на основі пропозицій райдержадміністраціями та місцевих виконавчих комітетів, сільських та селищних рад. Зазначимо, ще 14 травня під час наради в ОДА було повідомлено, що райдержадміністрації мають підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонт місцевих доріг до 18 травня.

Проте, як виявилося, станом на сьогодні дефектні акти досі не складені по містах Умань та Золотоноша, ПКД також не замовлені по Кам’янському, Смілянському районах. Чубань наголосив, що зволікання по виготовленню документації приводить до затягування тендерних процедур.

Поділитись

Коментарі

Квентін Буратіно сказав:

Смілянських взагалі посадити треба за такі дороги. Довічно,як потенційних убивць.

Володимир сказав:

Нехай “начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Сергій Чубань” мені доведе що дороги в Черкаському, Смілянському, Драбівському, Чорнобаївському районах – проїзні.

Вгору