На початку літа в Черкасах відкриють новий пляж (відео)

30 квітня 2019, 15:50

На початку літа в Черкасах відкриють новий пляж (відео)

Новий пляж, Соснівський, відкриють у Черкасах першого червня. Про це повідомив заступник директора комунального підприємства «Дирекція Парків» Андрій Куча, інформує "UA: Черкаси".

Нині його облаштовує міське комунальне підприємство «Дирекція парків». Вже розчистили берегову лінію, встановили рятувальну вежу та парасольки.

Черкащанка Олена Механікові щороку о цій порі приходить на берег Дніпра, аби побігати та покупатися. Каже,  що минулого року це місце було недоглянутим.

- Зміни відбулися досить значні й в гарний бік. Все робиться для того, щоб жителям міста Черкаси було дуже добре відпочивати, - каже жінка.

Облаштовувати Соснівський пляж почали в березні. Прибрали акваторію від великого каміння, почистили пісок, встановили 14 парасольок, рятувальну вежу.

Майстри Анатолій та Павло Ульяненки перекривають парасолі очеретом. Кажуть, робота ця кропітка.

- 5-6 робочих годин десь треба витратити, щоб зробити якісно. Важкого, в принципі, нічого немає, тільки руки втомлюються, - розповідає Анатолій Ульяненко.

Павло Ульяненко каже, що очерет для цих робіт везли з Ірдинського болота. Після того, як дороблять парасольки на пляжі будуть встановлювати перголи (навіси для затінку). Усього їх буде п'ять. До середини травня, каже начальник дільниці КП "Дирекції парків" Володимир Сохомудрин, встановлять будинок для персоналу обслуговування та охорони, три туалети, дві роздягальні, лавочки та смітники.

- Буде встановлено туалет, як для людей з інвалідністю, так і два звичайних. Буде підведена вода, облаштовані душові стійки,  - каже чоловік.

Усього облаштування Соснівського пляжу у Черкасах обійдеться у мільйон гривень, говорить Андрій Куча.

Детальніше - у відео.

Читайте такожУкраїнські архітектори готові змінити черкаську набережну і відновити «Рибний ряд».

Поділитись

Коментарі

Вгору