На ОЛХ продають «списане» майно Кам’янского відділу освіти

20 січня 2021, 19:04

фото тематичне

В інтернеті виставили на продаж вантажівки, які належали відділу освіти Кам’янської РДА. Відповідні оголошення з’явилися на сайті ОЛХ. Перед цим їх списали через нібито застарілість. Продавцем називають родича колишнього голови райради.

- Я нікого не хочу звинувачувати, але факт залишається фактом, - каже на умовах анонімності колишній працівник відділу освіти. – Коли у 2018 році утворилася громада, ми знали, що на балансі є 3 вантажівки, проте нам їх не передали. Так вони й стояли. На сесії в листопаді минулого року ми знову задали питання, де ж вони. Нам відповіли, що вже списані, бо то нібито брухт. Залишився тільки один автомобіль аж 78-го року випуску.

Про виставлені на сайті вантажівки, працівники відділу освіти дізналися випадково.

- З’явилася у Фейсбуці інформація, що ці автівки вже на ОЛХ, - продовжує співрозмовник. - Коли фото показали механіку з відділу освіти, він впізнав ті вантажівки. Назвав навіть номерні знаки. Почали «пробивати» номер телефону продавця. Виявилося, що це близький родич нашого колишнього голови райради Сергія Сундукова.

Обидві вантажівки «ГАЗ» продавець оцінив по 40 тисяч. Окрім цього пропонує придбати двигуни, каток та талони на пальне. Журналіст «ПроВсе» під виглядом покупця зателефонував за номером, який вказаний в оголошенні.

Обидва «газони» без документів. Проблем, як таких, по машинах взагалі не було, – каже телефоном чоловік. Називається Ігорем. – Просто довго стояли. Років 5. Як будете оформлювати їх, це вже ваші проблеми. Вони списані, бо час їхній прийшов. Один коштує 40 тисяч. Якщо обидва заберете, буде знижка. Каток пару років стояв, але стан повністю робочий. Двигун дизельний. Документів немає теж. Якби були юридичною особою, було би простіше в плані оформлення. Ще є окремо двигун. Він перебирався. Два вже купили, а один залишився. Поміняли поршні й гільзи. Навісне все є. Талонів на пальне можу продати хоч і 25000 літрів. На даний момент є така кількість. Треба буде уточнити, якщо захочете ще брати.

Колишній голова райради Сергій Сундуков запевняє, що не має відношення до техніки на сайті, а продавця не знає.

- Я не знаю, яка техніка там продається, - запевняє екс-чиновник. – Хто її продає, не можу коментувати, бо не знаю. Закидають, що це чоловік моєї сестри. Моя сестра розвелася ще 4 роки тому. І звати зятя зовсім не так. Так, техніку списували. Яку саме, не знаю. Подавайте запит, щоб вам точно відповіли, яку техніку й коли списували. Голосували за це депутати. Робили це в необхідному порядку. Інформацію про продаж нібито техніки відділу освіти почали розкидати якісь боти. Хочуть облити мене брудом.

Міський голова Кам’янки Володимир Тірон збирається писати заяву до правоохоронних органів.

- Про це ми дізналися тиждень тому, - коментує Тірон. – Вони нам брехали. Посписували й виставили на продаж. Завтра обговоримо це все на нараді й будемо звертатися до правоохоронців. Продавець начебто дійсно є чоловіком сестри Сундукова.

Наразі продавець техніки на телефонні дзвінки не відповідає. Прокуратура відкрила кримінальне провадження за підозрою про розтрату чужого майна за попередньою змовою.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору