На одного студента ПТУ витратять понад 30 тисяч гривень з міського бюджету

27 лютого 2018, 08:01

У 2018 році на фінансування професійно-технічних училищ Черкас із міського бюджету заплановано спрямувати 73,3 мільйони гривень. Про це на координаційній нараді в ОДА повідомив заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, пише "Інфоміст".

– З 1 січня 2016 року фінансування ПТУ здійснюється з міського бюджету. У перший рік на профтехучилища спрямували 51 мільйон. У 2017 році ця сума становила 68 мільйонів, цьогоріч – понад 73 мільйони, – повідомив Волошин.

За його словами, минулоріч витрати на одного студента ПТУ в Черкасах склали понад 28 тисяч гривень, цьогоріч закладено понад 30 тисяч. Загалом у Черкасах працюють п’ять ПТУ, у яких навчається понад 2400 студентів. 60-65 відсотків із них є вихідцями інших населених пунктів області.

Волошин наголосив, що нині питання спрямування субвенції з обласного бюджету нині лишається відкритим. Також із початку 2018 року органи місцевого самоврядування отримали управлінські права.

Однак, за словами Волошина, частина керівників навчальних закладів заздалегідь подбала про продовження своїх контрактів. Тому актуальною ця функція буде через кілька років, коли строк дії буде завершуватися.

Поділитись

Коментарі

Вгору