На обробку доріг Черкащини використано понад 2100 тонн протиожеледної суміші

19 грудня 2017, 12:10

Для ліквідації наслідків негоди працівники автодорожніх організацій Черкащини цієї ночі продовжили роботи із ліквідації ожеледиці та прибирання снігу на дорогах для забезпечення безпечного проїзду автодорогами загального користування.

В умовах погіршення погодних умов, на дорогах Черкащини працюють підрядні організації Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Для ліквідації наслідків негоди цієї ночі 19 грудня працювало 137 одиниць спецтехніки, для посипання доріг та для попередження виникнення ожеледиці використали понад 2100 тонн протиожеледної суміші.

Вранці 19 грудня роботи з ліквідації ожеледиці та очищення автодоріг продовжуються у всіх районах Черкащини. Наразі проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування забезпечено.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

За повідомленням прес-служби САД у Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору