На Оборонній відремонтують аварійну дорогу

26 листопада 2015, 20:15

czerkasy-735x400

Мешканці Оборонної не пам’ятають, коли бачили на своїй вулиці асфальт.  А тепер – після прокладання труб на перехресті Смілянська – Оборонна – ситуація погіршилася. Після себе робочі лишили відкритий люк і перериту дорогу, інформує Народний контроль.  

Олександр  щодня долає перешкоди дорогою на роботу. «Вода стоїть після кожного дощу. Проїхати неможливо.  Так тепер ще й перекопали і залишили», – нарікає чоловік.

Після втручання активістів комунальники зрештою запланували ремонт  дороги, і сподіваються впоратися до кінця року. Та черкащани побоюються, що асфальт прокладуть неякісно і він потягнеться за колесами машин.

Аби уникнути цього,  журналісти поцікавились у підрядників, чи доречно стелити асфальт взимку. Виконавці пояснили: спершу на вулиці встановлять водовідведення, аби дорогу більше не затоплювало. Тоді вода стікатиме до міського колектору.

«Ремонт дороги завершать до кінця року, але верхній шар асфальтного покриття покладемо навесні – у теплу  і суху погоду», – запевнив начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко.

Поділитись

Коментарі

123 сказав:

директор департаменту інфраструктури Черкаської міськради – а что в горисполкоме есть такая должность или такой департамент?

Вгору