На навчання до Черкас 17-річний черкащанин їздить аж з Німеччини

09 лютого 2015, 23:00
IMG_2049

Фото Про все

Живе - в Німеччині, навчається - в Черкасах. 17-річний черкащанин Сашко Стешенко переїхав жити до Німеччини, але освіту вирішив здобувати в Україні. Зараз він студент  першого курсу Черкаського державного технологічного університету.

- В ЧДТУ навчаюся на економіста, - розповідає про себе Олександр.- Я обрав заочну форму навчання.  Тут - вчуся, а там - живу.

Ще минулої весни Олександр поїхав до рідні у Німеччину й вирішив там залишитися жити.

- У той час я був ще в одинадцятому класі, - пригадує Сашко. - Щоб закінчити школу та здати ЗНО, мені доводилося їздити туди-сюди. Можна сказати: я жив то в автобусі, то в літаку. А потім постало питання про вибір університету. Як на мене, українська освіта краща, тому я вирішив - ліпше їздитиму з країни в країну, але матиму український диплом. А вже потім із українськими знаннями піду навчатися і до німецького університету.

Та зараз у Німеччині часу він теж не гає - щоб досконало вивчити мову, ходить до місцевої школи.

- І тут я ще раз пересвідчився, що мої шкільні знання постійно нагадують про себе. Німецькі вчителі кажуть, що я багато знаю. Наприклад, те що мені здається елементарним із математики, мої однокласники взагалі можуть не знати.

Сашко розповідає, щоб здобути освіту у рідному місті та в обраному ним українському університеті, він готовий витрачати по півтори доби на дорогу тільки в один бік.

- Частіше їду автобусом, адже літаком значно дорожче. Я навіть жартую, що через навчання, мені доводиться жити в автобусі, - каже юнак. - Але в нас я отримаю кращі знання, ніж там.

Будьте всегда в модном тренде! Последние новинки от лучших производителей. Купить кеды мужские - прочно, удобно, практично.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору