На Митниці в Черкасах облаштовують круговий рух (ФОТО)

14 листопада 2023, 13:23

Фото із соцмереж

На перехресті вулиць Гагаріна та Захисників Азовсталі (колишня назва - Сержанта Смірнова) в Черкасах облаштовують круговий рух.

Облаштування перехрестя відбувається в межах проєкту реконструкції вулиці Гагаріна, який був погоджений ще в 2020 році.

- Проєктом передбачена організація перехрестя з рухом по колу на прикладі, як зроблено на Героїв Дніпра/Захисників Азовсталі, - розповідає в коментарі Про все директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

Станом на сьогодні, за словами Савіна, будівництву трохи заважає погода, також були затримки з фінансуванням.

- Підрядник наразі виконав відсотків 40 об'єму робіт по вулиці Гагаріна, якщо не більше. А фінансування за два роки він отримав лише більше 2 мільйонів. І тільки минулого тижня ми змогли оплатити ще 20 мільйонів, ці кошти дозволять йому проводити роботи, в тому числі, з облаштування перехрестя з рухом по колу та завершення укладання нижнього шару аж до вулиці Жужоми. Також ми ставимо завдання, щоб підрядник облаштував зупинкові комплекси та заїзди у двори. Якщо дозволятиме погода - за кілька тижнів основні обсяги робіт підрядник виконає, - говорить директор департаменту архітектури та містобудування.

Артур Савін запевняє, що перехрестя Гагаріна/Захисників Азовсталі, після облаштування кругового руху, стане зручнішим та безпечнішим, ніж було до цього.

- Я вважаю такі ділянки з круговим рухом досить зручними. Коли люди до них звикають - зменшується аварійність. Треба дотримуватися правил дорожнього руху і не буде ніяких проблем. Так само були нарікання, коли облаштовували круговий рух на перехресті бувару Шевченка/Можайського. Там маленьке коло, але як воно змогло організувати рух. Тому практика покаже, - додає він.

Незабаром на перехресті підрядник має встановити дорожні знаки "Рух по колу" і "Дати дорогу", розповів у коментарі Про все речник патрульної поліції Черкаської області Олексій Драгун.

- Водіїв-порушників на цій ділянці дороги можуть притягнути до відповідальності за двома статтями: ч.1 ст 122 "Порушення вимог дорожніх знаків і розмітки", що передбачає штраф 340 грн та ч.5 ст 122 "Створення аварійної ситуації", штраф 1445 грн або позбавлення права керування транспортними засобами на 6—12 місяці, - зауважив Олексій Драгун.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Земляк :

Тепер всі будуть стояти в “час пік” на цьому колі, воно на жаль занадто мале для швидкого пропуску машин, достатньо кількох пішоходів на найближчому переході і все- пробка. Ввечері на таких колах стоїть Ужгород і Мукачево.

вано :

Коло для дитячих самокатів!!!!!

Вгору