На мосту через Дніпро розпочалися роботи із влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття (фото)

02 жовтня 2017, 16:36

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» 1 жовтня продовжили роботи із влаштування нижнього (вирівнюючого) шару асфальтобетонного покриття, повідомляє прес-служба САД в Черкаській області.

1 жовтня було влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на чотирьох прогонах мосту. Крім того, вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття вже влаштовано на підходах до мосту на перехідних плитах.
Працівники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» завершують роботи із нанесення шару гідроізоляції на нову монолітну бетонну плиту.

На мосту також завершено встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Закінчено роботи з укладання нового бордюрного каменю та деформаційних швів на правій стороні мосту. Завершується розбирання бордюрного каменю, завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту.

Також продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для їх захисту від корозії.

Всі роботи з ремонту проїжджої частини на мосту через Дніпро, за сприятливих погодних умовах, планується завершити до кінця листопада.

Поділитись

Коментарі

черкащанин сказав:

Все це добре!Але чому асфальт 1 жовтня почали класти в період “вікна”,коли тисячі автомобілів застигли на дамбі на протязі 5 годин!!!Ніяка сволота навіть не подумала,що люди знаходяться на холоді ,без туалетів і води!А тепер репортують….

Володимир сказав:

Ці козли за три місяця роботи невже не знали, що в неділю повертаються скільки людей??? Знали! А поліція, проводячи машину з Чапаєвки, пояснює людям: “Їдемо самі щоб спросити причину затора.” А телефони, ваші, рації де? Людей за дурнів вважають. Сам також простояв 5 годин з хворою матір‘ю без дози інсуліна.

йцукен сказав:

як завершити до кінця листопада? праву сторону чотири місяці а ліву до кінця листопада?

Вгору