На місці “Екватора” у Черкасах збудують насіннєвий завод

28 листопада 2022, 08:35

На частині колишнього гіпермаркету «Екватор», що в мікрорайоні «Хімселище», планують збудувати завод. Відповідні містобудівні дозволи отримали власники приміщення, пише vikka.

На місці ТРЦ поведуть реконструкцію під калібрувально-насіннєвий завод. Висота майбутньої забудови – до 48 метрів. У містобудівних умовах зазначено, що земельна ділянка, на якій розташоване будівництво, потрапляє в санітарну зону АЗС і хімічного підприємства.

ТРЦ “Екватор” раніше належав ТОВ “Мега Мол Інвест”, який входив до холдингу “Ритейл Груп”, разом із земельною ділянкою 15,9 га перебував у залозі ВТБ банку. У жовтні 2019 року залогове майно продали на аукціоні “ProZorro.Продажі”. Його придбав ТОВ “Молл-центр” за 70 млн грн.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців, засновниками ТОВ “Молл-центр” є Грач Антонян (75%), Тарас Ігнащенко (20%) та Арташес Казарян (5%).

У жовтні 2020 року повідомлялося, що ТОВ «Молл-центр» планує відкрити на місці «Екватора» великий торгівельний центр. ТРЦ “Екватор” збудували у 2008 році, а остаточно закрили у 2013 році.

Грач Антонян повязаний із Черкащиною. Він є співвласником двох компаній: ТОВ “Золотоніська індична фабрика” та “Німецький діагностичний центр”, який нещодавно відкрили в Черкасах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору