“На місці парковок в Черкасах будують магазини, а людям немає де ставити машини”, – Тарас Коломієць

02 вересня 2020, 17:45

Чи може місцева влада дати відповідь на запитання, чи забезпечені парковими місцями жителі міста? Зокрема мікрорайону "Митниця". Оскільки їх прибудинкові території, які передбачалися для паркінгу, зараз здані в оренду.

Свого часу міська влада Черкас для збільшення надходжень до бюджету міста надала в тимчасове користування землі транспорту та зв’язку. Відповідно, землекористувачі мали заробляти кошти та вкладати їх у подальший розвиток цих територій, тобто будувати багаторівневі паркінги, тим самим вирішувати проблеми паркування автомобілів.

Наразі проблема з місцями для паркування автомобілів тільки збільшилась і особливо гостро стоїть перед мешканцями мікрорайону "Митниця". Тому активно змінювати цільове призначення цих земельних ділянок не є доцільним. Враховуючи таку ситуацію, треба мати інформацію щодо кількості автомобілів відповідної класифікації в Черкасах, розрахункову кількість наявних парко місць.

Я вимагаю отримати інформацію про заходи, які приймаються виконавчою владою для організації паркувальних місць для приватних автомобілів та про заходи, які приймаються для звільнення подвір’їв будинків від приватних автомобілів, які перешкоджають проїзд спецтранспорту.

Враховуючи неабиякий суспільний резонанс, який спричинило будівництво магазину з паркінгом по вул. Героїв Дніпра, 49, від імені мешканців будинків, прилеглих до автостоянки, прошу призупинити процес будівництва вказаного вище магазину на землях транспорту та зв’язку, до вирішення озвучених питань по забезпеченню необхідною кількістю місця для паркування приватних автомобілів та інших означених мною питань та проведення офіційних громадських слухань з питань необхідності цього будівництва.

Також вимагаю надати доручення департаменту юридичного забезпечення підготувати позов до суду про скасування містобудівних умов та обмежень, виданих ПП «Інтерресурс» для здійснення будівництва магазину з паркінгом по вулиці Героїв Дніпра, 49.

Депутат Черкаської міської ради Тарас Коломієць

Коментарі

тоня :

є паркінг а машини керманичі ставлят на пішохідних переходах.газонах.і т.д ..знімають загорожу(біля депоту )…на пішохідних тротуарах..на громадських зупинках міськ.транспорту….тут роль відіграє людський фактор(керманич) чим паркінг..звичайно потрібні паркінги місту …

Микола :

Якими містобудівельними умовами та обмеженям керувався департамент архітектури та містобудування очолюваний Артуром Савіним даючи дозвіл на будівництво по вул. Смілянській (центральний рынок) торгового центру, в самій напруженій траспортній ділянці? А парковка де?

Вгору