На Маньківщині батьки та діти просять владу не закривати школу

11 червня 2023, 16:19

На Маньківщині батьки та учні просять місцеву владу не понижувати до І ступеню Попівську філію Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. На їхню думку це призведе до закриття школи.

Відповідне звернення зареєстрували на сайті системи місцевих петицій.

"Просимо підтримати педагогічний колектив, батьківську громадськість та не проводити реорганізацію навчального закладу, яка приведе не тільки до знищення колективу вчителів, а і до закриття Попівської філії Маньківського закладу загальної середньої освіти I - III ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області. Залишити вчителів під час воєнного стану без роботи - це злочин! Перевезення учнів шкільними автобусами під час Повітряної тривоги - це злочин! Знищення сільських шкіл під час війни - це геноцид!", - пише автор петиції.

Наразі під зверненням підписалося 5 осіб із 100 необхідних. До завершення голосування залишилося 24 дні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Як можна закривати школу взагалі,коли в країні йде війна і навчальні заклади знищують кожного дня?А тут,просто взяти і закрити повноцінний навчальний заклад без причин.Це жах.Ось воно реальне відношення ідейників закриття школи до дітей,до батьків,до педагогічних працівників.Це неповага до дитинства і до педагогічної праці.Автор петиції має рацію,вживаючи слово геноцид.

Вгору