На Маньківщині працівники заблокували свого директора заради грошей

17 грудня 2014, 07:39

248b2e777469

Ввечері, 16 грудня, близько 60-70 працівників Іваньківського цукрового заводу, що у Маньківському районі Черкаської області, заблокували на підприємстві директора. Люди вимагали заробленої зарплатні, інформує Про Головне.

Як запевняють працівники, у результаті “господарювання” керівництва вже протягом кількох років за заводом тягнуться багатомільйонні борги до держбюджету, пенсійного фонду та із заробітної плати. Наразі обов’язки директора заводу виконує Володимир Дзюба, але фактично, за словами робітників, процесом керує колишній директор Микола Коломієць, який залишив посаду через ситуацію з боргами.

Тиждень тому працівники разом із Самообороною вже блокували роботу директора, і той розрахувався з тридцятьма протестувальниками, віддавши їм 100 тисяч гривень. Однак на заводі працює 350 працівників, яким натепер заборговано близько 700 тисяч гривень.

Люди нарікають, що через борги заводу перед фондами вони не можуть ні пенсію оформити, ні допомогу за безробіття отримати.

Працівники погрожують не випустити керівника з приміщення, поки їм не повернуть заборговане, і впевненість, що кошти у керівництва є: адже директора начебто бачили на заводі із двома пакетами готівки.

Розбиратися у справі прибула міліція.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору