Булатецький вимагає звіту від Одарича й Ткаченка

16 грудня 2014, 23:05

383991845

Дати публічні пояснення з приводу відключення електроенергії, від керманичів міста та області вимагає депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький. Він переконаний, що цей звіт має прозвучати вже на найближчій сесії міськради. 

Звітувати перед громадою, на переконання Булатецького, мають: міський голова Черкас Сергій Одарич, секретар міськради Олександр Радуцький, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, а також Обленерго та прокуратура.

Свою вимогу Микола Булатецький написав у мережі Фейсбук. Щоправда, не уточнив у який спосіб домагатиметься того, щоб вимога, озвучена в соціальній мережі, стала реальністю.

- Неодноразово звертаються черкасці: відключення електроенергії спричинює непоодинокі тяжкі наслідки для громадян.  Вимагаю відповідальних  (міського голову Одарича С., секретаря ЧМР Радуцького О., Обленерго, прокуратуру, голову ОДА Ткаченка Ю.) дати публічні пояснення на сесії Черкаської міської ради 18 грудня (початок о 10.00). Запрошую громаду почути відповіді керівників, - написав Микола Булатецький.

Також він висловив думку про необхідність повернення громаді Обленерго та ТЕЦ.

Поділитись

Коментарі

Вгору