На Лисянщині, у колись занедбаному приміщенні, встановили спортивні тренажери

21 жовтня 2020, 11:18

У занедбаному приміщенні колишньої колгоспної контори, яке майже 20 років стояло пусткою, тепер жителі Вотилівки Лисянського району та сусідніх сіл зможуть займатися на спортивних тренажерах і безкоштовно зміцнювати своє здоров'я. Підбирати вправи для різних вікових груп буде професійний тренер.

Придбання п’яти спортивних тренажерів профінансував агроіндустріальний холдинг МХП за активної участі громади в рамках конкурсу мікрогрантів "Час діяти", організованого Благодійним фондом "МХП-Громаді". До 50 000 грн від МХП громада додала і власні 30 000 грн.

В урочистостях з нагоди відкриття тренажерного залу узяли участь не лише вдячні жителі Вотилівки, які долучалися власним ресурсом до реалізації цього проєкту, а й представники фонду і "Урожаю". Валентина Андрущенко як автор проєкту подякувала зокрема і тим людям, які вечорами добровільно збирали з деталей тренажери, хто брав участь у будівельних роботах, всім, хто докладав власні кошти для спільної справи.

Представник "Урожаю" Петро Білозоров зауважив, що в реалізації подібних проєктів важлива участь кожного жителя громади, адже такою справою люди згуртовуються і готові спільно вирішувати ще більше важливих завдань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору