На Львівщині понад десяток осіб отруїлись на корпоративі, серед них – черкащани

21 січня 2019, 16:36

На Львівщині понад десяток осіб отруїлись на корпоративі, серед них - черкащани

У неділю, 13 січня, у готельному комплексі в смт Славське, що на Львівщині, за медичною допомогою звернулося 11 осіб. Серед них – і черкащани. Постраждалим встановлений первинний діагноз – гостра кишкова інфекція, повідомляє "ВІККА".

Спільними симптомами у людей були підвищення температури тіла до 38 градусів, блювота, нудота, діарея, болі в животі. Жителі Черкаської, Київської областей, а також міста Баку, від госпіталізації відмовились та виїхали з готельного комплексу за місцем проживання.

Начальникам структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби відповідних територій скеровані листи щодо організації амбулаторного спостереження за постраждалими.

Епідрозслідування встановило, що група в кількості 41 особи проводила корпоратив ІТ-компанії. Харчувались протягом 11-12 січня в одному із закладів.

З метою встановлення причин та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області провели позапланову перевірку ресторану з відбором проб продуктів, води, змивів з об’єктів довкілля. Також проведено раптове обстеження персоналу. На даний час проводиться комплекс протиепідемічних заходів по локалізації спалаху.

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби Львівської області.

 

Коментарі

Вгору