На Корсунщині створили відділення для реабілітації та протезування військових

07 жовтня 2023, 18:21

В одній із лікарень Корсунь-Шевченківської громади створено стаціонарне відділення де відбуватиметься протезування та реабілітація військовослужбовців.

Про це повідомляє голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Відділення на 40 ліжок, 20 з яких виділено для проведення реабілітації військовослужбовців, що отримали ушкодження кінцівок та потребують протезування.

"Втілення цього проєкту - спільна робота багатьох структур за різними напрямками. Відділення починає свою роботу у синергії з ТОВ «Аванті Трейд», регіональний директор якого Олександр Підстепний. Товариство працює на базі та спільно з Інститутом травматології та ортопедії національної академії наук України", - пояснює Валерія Бандурко.

Лікарня уклала договір із цим товариством, яке у межах державної програми надає послуги з виготовлення та безкоштовного забезпечення сучасними протезно-ортопедичними виробами для військовослужбовців, які втратили кінцівки на війні.

За кошти місцевого бюджету Корсунь-Шевченківської громади придбано нові ліжка, а за кошти лікарні дозакуповується відповідне реабілітаційне обладнання. Саме дооблаштування приміщення вже на завершальній стадії та відповідатиме сучасним вимогам.

Вже наступного тижня це відділення прийматиме перших пацієнтів, які будуть переведені із військових шпиталів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору