На Корсунщині розквіт сакуровий сад (фото)

26 квітня 2018, 23:05

facebook.com/Samoridnya

У Саморідні на Корсунщині розквіт сакуровий сад. Деревця садили минулої весни, долучившись до відзначення Року Японії в Україні. Сакури прижилися – і ось уже квітують на втіху місцевому люду і гостям села, пише "Рідна Черкащина".

“Інтернет – рушій прогресу. Я знайшла інформацію, що до Року Японії в Україні проводять таку акцію. Зі своєю родиною подумали і вирішили долучитися. Знайшли спонсора, який оплатив купівлю садженців, домовилися з представником посольства Японії, підтягнулися з Корсуня АТОвці, волонтери – і всі разом ми посадили сакури”, – розповіла “Рідній Черкащині” голова місцевої ГО “ВіРУС” (“Відродження і розвиток українського села”, – ред.) Лариса Піскова.

facebook.com/Samoridnya

У Саморідні дуже переживали, аби вибагливі японську вишні успішно пережили черкаську зиму. Та страхи були марними. Всі вісім сакур нормально перезимували. Виявляється, кількість деревець невипадкова.

“Хотіли спочатку садити сім сакур, але прес-атташе посольства Японії в Україні Хірано Такаші запевнив нас, що вісім – число більш сприятливе”, – сказала Лариса Піскова.

Тепер сакуровий сад став родзинкою такого собі “громадського простору” в центрі села. Поряд – клуб і капличка, медпункт.

facebook.com/Samoridnya

“Ми викупили будівлю старого магазину і плануємо зробити тут місце для дозвілля, такий собі громадський хаб, – поділилася Лариса Піскова. – Також маємо намір облаштувати майданчик для петанку”.

Саморідня досить зручна в туристичному плані: по трасі Київ – Дніпро в бік села менше двох кілометрів, від Корсуня – 8 кілометрів, до залізничної станції Сотники – 3 кілометри.

 

Вгору