Геронимівські школярі висадили півгектара соснового лісу

27 квітня 2018, 06:36

До акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” долучилися учні Черкаського шкільного лісництва – школярі Геронимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Висаджували ліс юні природолюби разом з лісівниками у Дахнівському лісництві.

“Завжди багато учнів виявляють бажання висаджувати ліс. Це найкраща  профорієнтаційна робота, адже одна справа – розказувати про важливість лісівничої діяльності на уроках, зовсім інша – коли діти особисто долучаються до цього процесу. Тоді вони насправді починають розуміти, що висаджувати ліс – це непросто, а ще його потрібно доглядати та оберігати”, ­­– розповіла вчитель шкільного лісництва Мілена Холодницька.

Учні Черкаського шкільного лісництва висаджують ліс вже не вперше. Традиційний інструктаж від лісівників – і через кілька годин учнівський лісівничий доробок збільшився ще на півгектара новоствореного соснового лісу.

“Ви створюєте цей ліс для себе, це справа на майбутнє. Через певний час прийдете на цю ділянку і насолоджуватиметеся результатами своєї праці. Приємно, що кожного року долучаєтесь до лісокультурної кампанії. Ви є прикладом для ваших однолітків, адже маєте добрі серця, чітку громадянську  позицію та любите свій рідний край”, – звернувся до школярів директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Cocos сказав:

Лучше бы они дубаса нормального высадили пасанам)

Вгору