На колонаді фасаду обласної лікарні з’явились величезні тріщини (фото)

21 лютого 2016, 12:55

557869

На колонаді фасаду Черкаської обласної клінічної лікарні з’явились величезні тріщини. На тлі охайно вибіленої арки вони виглядають доволі дивно та викликають у містян питання, щодо якості проведеного ремонту. Саме таку думку виловив у Facebook користувач мережі Дмитро Шакін, інформує vikka.ua.

456294

"Цікаво, за чиєю каденцією  було "подолано руїну" під виглядом ремонту фасаду Обласної лікарні? Чи можна притягти до відповідальності підрядника, який халтурно "опрацював" бюджетні кошти?", - запитав користувач мережі.

Він додав, що скоріше за все ніхто не зверне увагу на гарантії, що мали були надатися виконавцем робіт. На його переконання, міську владу не хвилюють ці питання.

580022

В той же час заступник головного лікаря з адміністративно-господарської частини Черкаської обласної лікарні Борис Колчев зазначив, що ремонт колонади проводився приблизно чотири роки тому. "Звичайно, є претензії до підрядника", - заявив він. При цьому, пославшися на зайнятість, заступник лікаря не зміг назвати ані підрядника, що виконував роботи, ані суму витрачених на це коштів.

835686

Поділитись

Коментарі

Вгору