На кіноманів у черкаських кінотеатрах чекає відразу кілька святкових прем’єр

06 січня 2014, 12:37

На новорічні та різдвяні уїк-енди черкасці можуть сміливо прямувати в кіно! На кінолюбів у місцевих кінотеатрах чекає відразу кілька святкових прем’єр. Найочікуванішою стрічкою обіцяє стати російська стрічка «Швидше за кроликів» режисера Дмитра Дяченка. Марина Лук’яненко склала власний рейтинг глядацьких очікувань. Які прем’єри ввійшли до трійки лідерів – інформує ТРК "ВІККА".

Показ комедійної стрічки «Кохання у великому місті 3» вже успішно стартував. Картина російського виробництва повідає глядачам про те, як діти можуть вирости за одну ніч. Виявляється, немає нічого неможливого. Звісно, якщо цьому посприяє святий Валентин Бедросович. Горе-батькам – Олексію Чадову, Володимиру Зеленському та Вілле Хаапасало – цього разу доведеться не лише побороти «валентинівське» закляття, а й повернути прихильність коханих жінок.

Наздоганяє новорічну комедію фентезійний екшн «47 ронін». Це загадкова історія про самурая, який не зумів зберегти життя свого господаря й перетворився на роніна. Сенсом його життя стає помста, відновлення справедливості та відродження честі. Фільм обіцяє вразити захопливим сюжетом, потужною грою Кіану Рівза та 3D ефектами.

Уже в новому році, а саме 1 січня, стартував показ нової російської картини – «Швидше за кроликів». Фільму режисера Дмитра Дяченка критики прогнозували аншлагові кінозали та чималі касові збори. Ставку творці фільму зробили на простоту сюжету, почуття гумору головних героїв і бажання глядачів послухати нові чоловічі теревені.

Поділитись

Коментарі

Вгору