На Христинівщині реконструюють дамбу

31 жовтня 2019, 17:33

У селі Осітна, що на Христинівщині, візьмуться за відбудову греблі між ставками. Проведе роботи своїм коштом Благодійний фонд «Герої не вмирають».

План першочергових заходів напрацьовували сьогодні в ОДА на нараді під головуванням заступника очільника області Віктора Карпенка.

Фахівці Благодійного фонду, який спеціалізується на знаходженні артефактів Другої світової війни, виявили у дамбі танк. Військову машину лишили там при будівництві греблі.

Проводити роботи з вилучення та подальшої реконструкції греблі благодійники готові власним коштом, каже директор БФ «Герої не вмирають» Василь Мартиненко. Дозвіл на них фонд отримав від профільного міністерства. Для старту робіт благодійна організація очікує рішення сесії сільради.

– Ми готові посприяти в організації цих робіт, адже перебування військової машини в дамбі може у будь-який момент стати причиною надзвичайної ситуації, – зазначив заступник голови ОДА Віктор Карпенко. – Оскільки ми не знаємо, чи лишилися там боєприпаси. Для цього ініціюємо обстеження цього об’єкта вибухотехніками. Паралельно з цим Благодійний фонд, який зголосився проводити роботи, розроблятиме проект реконструкції та кошторисну документацію. Фактично, він інвестує у ремонт дамби. На районному рівні підтримують це починання, на сільському також, питання з орендарем ставків також врегулювали. Тож, думаю, маємо всі шанси закрити це питання у найближчі місяці.

Посадовець додав, що на обласному рівні готові допомогти і посприяти у вирішенні питань, які можуть виникнути у процесі. Водночас відсьогодні у Благодійному фонді візьмуться за роботу над проектом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору