На Канівщині для школярів можуть поставити модульне укриття, аби вони могли вийти на навчання

22 квітня 2023, 16:21

Питання облаштування споруд цивільного захисту у освітніх закладах Канівської громади обговорювали під час апаратної наради міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 21 квітня.

За повідомленням начальника відділу освіти Надії Голди, цього четверга у Яблуневі відбулася виїзна нарада з батьками Яблунівського НВК за участі представників освіти, депутатського корпусу та секретаря міської ради.

"Працюємо над тим, щоб усі діти з населених пунктів нашої громади сіли за парти з 1 вересня. Зокрема поспілкувалися з батьками дітей з села Яблунів, які через відсутність укриття навчаються дистанційно. Наразі віднайдено приміщення у центрі села, де можливо облаштувати найпростіше укриття. Також розглядається варіант з модульним укриттям, облаштування яких практикується як в Україні, так і на території Черкаської області", – повідомила Надія Голда.

Благодійний фонд ЮНІСЕФ власним коштом планує вдосконалити облаштування укриттів у трьох школах Канева.

"Три наші навчальні заклади відібрав міжнародний фонд ЮНІСЕФ для проведення ремонтних робіт в укриттях. Це зокрема гімназія ім. Івана Франка, а також школи №4 та №6. Очікуємо надходження коштів та початку старту робіт, – повідомила посадовиця.

За інформацією Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору