На Канівщині виявлено факт незаконної порубки дерев

10 січня 2018, 21:35

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, а саме незаконна порубка дерев у захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду.

Встановлено, що 05.01.2018 року на ділянці, де розташовані захисні лісові насадження вздовж автодороги Канів-Грищенці та адміністративних межах Литвинецької сільської ради, Канівського р-ну Черкаської області за межами населеного пункту було виявлено факт незаконної порубки дерев виду: акації, клену та тополі в загальній кількості 74 шт., що заподіяло істотну шкоду державним інтересам.

В ході проведення огляду місця події було виявлено автомобіль, який був завантажений деревом виду: акації близько 7 м3 . Під час огляду ділянки було виявлено 74 пні зрізаних дерев, виду: акації, клену, тополі.

За вказаним фактом 05.01.2018 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.246 КК України, а саме незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду.

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всі обставин вчинення кримінального правопорушення.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору