На Канівщині, після чверть століття відсутності води, у селі встановили водогін

07 вересня 2017, 08:52

Хутір Діброва, що входить до села Ліплява Канівського району, після майже 25-ти років нарешті отримав вільний доступ до постачання води. Її подаватиме до дворищ та господарств нещодавно встановлений водогін.

- У нас постійно не вистачало води. Колодязів на хуторі немає, а городи поливати потрібно. Нас виручала скважина, з якої вручну тягали воду. Цього літа ми звернулись за допомогою до голови Канівської районної ради Сергія Геращенка, і ось уже у вересні водогін розпочне працювати, - каже місцевий житель Сергій Малашенко.

На заваді скорішого уведення в експлуатацію стоїть лише технічна проблема. Наразі для забезпечення роботи двох насосів водогону стоїть електророзподільний автомат малої потужності, тому при запуску буде перевантаження і водогін одразу вийде з ладу.

Тож для безперебійної роботи насосів за сприяння голови райради вже підготовлено звернення до Канівської РЕМ, фахівці якої встановлять автомат підвищеної потужності. І вже на наступному тижні селяни отримають таку довгоочікувану воду.

Коментарі

Вгору