На Канівщині демонтують 30-тонний трансформатор (фото)

05 квітня 2018, 14:04

30-ти тонний силовий трансформатор підстанції «Магніт», що на Канівщині демонтують. Багатотонні  агрегати в недоступних для підйомного крану місцях працівники ПАТ "Черкасиобленерго" пересувають  рейками і шпалами.

Робітники встановили шпали, на них змонтували рейки, із вправністю  ювелірів виставили все так, щоб ніде не було нахилу, просідання чи хитання. В іншому випадку багатотонний агрегат під дією власної ваги  може поїхати по рейках, і тоді його не втримати.

30-тонний трансформатор з використанням домкратів акуратно піднятий і встановлений на рейки, за допомогою спеціальних штовхачів філігранно переміщений на місце тимчасового зберігання.
Далі експерти визначать  подальшу долю агрегату.
- Наша бригада – одна з небагатьох в Україні, яка вміє виконувати роботи з переміщення важких агрегатів безкрановим методом вагою до 100 тон, - пояснив начальник Черкаського цеху ремонту обладнання ПАТ "Черкасиобленерго" Ігор Калашнік.
На місце старого трансформатора встановлять інший, який забезпечить надійне та безперебійне електропостачання споживачам.
За інформацією прес-служби Черкасиобленерго.

 

Вгору