На кандидата в депутати Черкаської міськради напав невідомий

22 травня 2014, 16:34

21 травня невідомий молодик вчинив напад на кандидата в депутати Черкаської міської ради по 18 виборчому округу від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Віктора Олексюка, який проводив зустріч із виборцями на розі вулиць Гоголя і Рози Люксембург.

Молодик близько 30 років, спортивної статури почав провокувати сутичку. Спочатку він негативно висловлювався про українську державність та націю, а опісля заявив, що їздив у складі делегації черкаських "тітушків" на антимайдан. Оскільки націоналіст не реагував на таку агресію, то зловмисник застосував фізичну силу, перед тим неодноразово наголосивши на своїх спортивних здобутках.

Та, вочевидь, агресор не був знайомий з біографіями кандидатів до Черкаської міської ради від ВО "Свобода", бо не знав, що Віктор Олексюк майстер спорту з боксу. Напад завершився втечею агресора, якого черкасці могли впізнати по брудному одягу, адже перед втечею він кілька разів втрапити у дощові калюжі.

- Не варто зважати на шанси, які здаються реальними чи прогнозованими. Головне – це віра в перемогу та в свої сили. Ця істина є справжньою і в спорті, і в політиці. Як спортсмен вірить в свої сили на змаганнях, так і виборець має вірити в силу та важливість кожного голосу, відданого за націоналістів, – зазначив, коментуючи ситуацію, Віктор Олексюк.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації ВО "Свобода"

Поділитись

Коментарі

Вгору