На Христинівщині проводяться роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу

15 травня 2017, 17:35

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області компанія ТОВ "МОСТ-Девелопмент", яка виграла тендер, проводить роботи з експлуатаційного утримання шляхопроводу через залізничну колію на автошляху М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка км 520 у Христинівському районі, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Попередньо комісією було проведене обстеження шляхопроводу, під час якого фахівцями було виявлено недоліки та пошкодження, визначено необхідний перелік ремонтних робіт.

Зараз працівники підрядної організації проводять роботи із укріплення конусів шляхопроводу, відновлення асфальтобетонного покриття на мосту та ремонту тротуарів. В подальшому будуть проводитися роботи з влаштування нового шару асфальтобетонного покриття та влаштування деформаційних швів на проїжджій частині шляхопроводу.

Наразі дорожники вже ліквідували тріщини у бетонних конструкціях шляхопроводу, влаштували антикорозійний захист поверхонь та нанесли спеціальний шар захисного бетону із застосуванням сучасних матеріалів, аби запобігти руйнуванню.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Вгору