На Христинівщині попрощалися із загиблим АТОвцем

23 лютого 2016, 13:50

s2230029

20 лютого жителі села Шукайвода та вся Христинівщина 20 лютого провели в останній путь свого героя – Богдана Ялинчука, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

Богдан Ялинчук народився 9 жовтня 1984 року в селі Шукайвода в сім’ї колгоспників – Михайла Арсентійовича та Парасковії Іванівни. У 2001 році закінчив 11 класів Шукайводської загальноосвітньої школи. Протягом 2001-2006 років навчався в Кременчуцькому університеті економіки і права Полтавської області. Після його закінчення працював в Кременчуцькій податковій інспекції, а протягом трьох останніх років – на Кременчуцькому пивоварному заводі. 8 липня 2015 року його призвали до лав Збройних Сил України. Він узяв участь в антитерористичній операції на сході країни, де й загинув від рук сепаратистів.

s2230031

Рідні, друзі, бойові побратими, шкільні товариші, сусіди, знайомі і незнайомі христинівчани, взяли участь в траурній процесії. Зі словами підтримки до рідних звернулися голова райдержадміністрації Олександр Ковбасюк, сільський голова села Шукайвода Володимир Музиченко, благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського патріархату протоієрей отець Геннадій. По закінченню мітингу, відбулась панахида по загиблому.

Поділитись

Коментарі

Вгору