На Христинівщині незаконно вирубували дерева (відео)

20 лютого 2018, 19:43

Незаконна порубка дерев здійснювалася в Христинівському районі. Автомобілі, деревина та бензопили вилучено. Відкрито кримінальне провадження.

Під час проведення профілактичних заходів працівники управління превентивної діяльності поблизу одного з сіл Христинівського району виявили вантажний  автомобіль, який перевозив свіжозрізану деревину.

Під час перевірки з’ясувалося, що водій перевозить деревину без жодних дозвільних документів. Крім того, під час спілкування з водієм поліцейські з’ясували, що деревину чоловік придбав у невідомих осіб на вирубці, яка знаходиться неподалік.

Перевіряючи отриману інформацію, поліцейські встановили, що дійсно, неподалік міста Христинівка  п’ятеро місцевих мешканців з бензопилами здійснювали порубку дерев без відповідних документів. Крім того, поряд з місцем порубки знаходився ще один вантажний автомобіль, який вже також був навантажений деревиною.

Автомобілі, на яких здійснювалася протиправна діяльність та інструмент  вилучено. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.  Встановлюється сума завданих збитків.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору