На Громадській раді у Смілі обговорюватимуть ремонт доріг

14 травня 2018, 15:30

15 травня о 16.00 в малому залі Смілянського міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради. На засідання запрошують очільників міста, начальників управлінь і відділів.

Під час зборів будуть обговорені наступні питання:

1) ) Результати опалювального сезону 2017-2018 р.р. та підготовка до опалювального сезону 2018-2019 р.р. (Для доповіді з цього питання запрошуються начальник управління ЖКГ та директор КП "Смілакомунтеплоенерго").

2) Роз'яснення щодо нововведень в субсидіях (представник управління соцзахисту).

3) Скільки грантових проектів за квітень 2018 року було написано, яких і на яку суму, а також скільки з них виграно і від якого управління? (начальник управління економічного розвитку - Плакса О.М.).

4) Чи внесені інвестиційні показники в контракти, які укладаються з керівниками управлінь та комунальних підприємств міста? А саме: чи внесено в контракти оцінку якості роботи керівника того чи іншого управління, чи комунального підприємства, згідно з кількістю впроваджених інвестиційних проектів та залучених інвестиційних коштів (начальник управління економічного розвитку - Плакса О.М.).

5) Коли почнеться ремонт доріг в місті? Що заважає початку робіт? (Для доповіді з цього питання запрошується начальник управління ЖКГ).

Коментарі

Вгору