На Городищині розшукують зниклого безвісти юнака (ОНОВЛЕНО)

25 травня 2023, 10:41

На Городищині розшукують зниклого безвісти 25-річного Владислава Шевелєва. Юнак пішов з дому у селі Дирдин ще 23 травня і досі не повернувся.

Мати хлопця Тетяна Шевелєва в коментарі для Про все розповіла, що в день зникнення її син пішов купатися.

"Він о 17-ій годині пішов з дому купатися, - розповідає жінка. - Бабуся його бачила, був одягнений у шорти, футболку і в руках ніс рушник. На річці він купався хвилин 20, після цього його бачили у місцевому магазині біля зупинки. По камерах було видно, як він о 18.15 повернув до металевих містків. Знайомий бачив, як він ішов додому і після цього не знаємо, де він був ще. На залізничному вокзалі відеоспостереження його не зафіксувало".

Раніше родина жила в Харкові, але після повномасштабного вторгнення переїхали до матері в Дирдин.

"Раніше він не зникав, - пояснює Тетяна Іванівна. - Ми ніколи не конфліктуємо, син спокійний. Не п'є, не курить. Він не міг повернутися назад до Харкова, бо крім шортів, футболки і рушника не мав при собі нічого. Вже другу добу шукає поліція і ми, не розуміємо, де він може бути. Вже різні варіанти думаємо. Може, збили машиною і завезли десь. Під залізничною дорогою я сама їжджу на велосипеді додому, то там так автівки "літають", що доводиться зупинятися".

Прикмети хлопця: вік 25 років, зріст близько 200 сантиметрів, статура худорлява. Одягнений у сіру футболку та чорні шорти.

Вранці, 26 травня, мати хлопця повідомила, що його вдалося розшукати. Її син живий та неушкоджений.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору