На “дзеркальну” дату побралися 25 пар черкащан

24 лютого 2020, 11:32

Фото тематичне

Лютий – багатий на дзеркальні дати, тож черкащани продовжують традицію розписуватись саме в цей день. Так, саме 20.02.2020 року розписалось 25 пар черкащан. У відділі РАЦС своє «так» сказали 22 пари, на черкаському стадіоні за проектом «Шлюб за добу» розписалось три пари.

Про це йдеться у матеріалі "Вечірні Черкаси"

За словами заступниці начальника Черкаського міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Любові Ляшко, заявки на реєстрацію подали 24 пари, але дві пари з якихось причин не прийшли у зазначений день до РАЦСу.

- День пройшов в ейфорії, естетичній насолоді. Було приємно, що жодна пара не запізнилась на розпис, все пройшло синхронно. Хоча з моєї практики, скажу, що найчастіше на весілля запізнюються батьки молодят. Пари віднеслись до цього відповідально й серйозно, - розповіла головний спеціаліст Черкаського міського РАЦСу Олександра Скрипник. – Усі пари, навіть ті, які відмовились від урочистої церемонії, були стильно, гарно вбрані. У лосинах або спортивних костюмах, як дехто розповідає, до нас не приходили.
Наймолодшою – по 18 років, була пара з Черкаського району. Останню пару розписали о 19.00.

Реєстратори працюють не шаблонно, у кожного є свої пікові моменти. Так, для Олександри Скрипник, ці сентиментальні моменти, це коли молодята обмінюються обручками, вклоняються батькам і неочікуваний перший танок – про це молодята не знають.

- Чоловіки інколи панікують, тому ми інструктуємо пари й звертаємо увагу, розрівнюємо психологічний стан. Часто жартуємо, що від нас ще не один чоловік не втік, - розповідає про особливості роботи Олександра Скрипник.

За словами Любові Ляшко, з семи пар, реєстрація шлюбу яких була призначена у РАЦСі на 14 лютого, прийши тільки шість пар.

У відділі було зареєстровано шість пар, на стадіоні – дев’ять. Заяви поступали в останні два дні до 14 лютого. Дев’ята пара, реєстрація шлюбу яких відбувалась на Черкаському стадіоні, подала заяву зранку 14 лютого. Останніми - о 21.00 14 січня подала заяву пара черкащан. Також о 21.00 був проведений святковий обряд ювілейного весілля – 10 років подружнього життя.

Послугою "Шлюб за добу" у Черкасах на День закоханих 14 лютого скористалося 9 пар. Всі вони на стадіоні в Черкасах сказали один одному «так». Нагадаємо, проект "Шлюб за добу", який стартував ще у квітні 2017 року, передбачає реєстрацію шлюбу за спрощеною процедурою.

2018 року на день закоханих одружилось 14 пар; 2019 рік – удвічі більше - 28 пар.

22.02.2020 року розписались 20 пар.

Кількість розірваних шлюбів, поданих через пілотний проект «Шлюб за добу»:

- 2017 рік – 24 шлюби розірвано;

- 2018 рік - 18 пар розбіглися;

- 2019 рік – 4 пари не змогли жити разом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

И никого из них не смутило, что это был день траура по погибшим людям на Майдане…

Юлія :

Так тепер в цю дату більше ніколи не можна укладати шлюб, народжувати чи переживати інші радісні події?

Вгору