На Драбівщині підприємець сплатить майже 60 тис. грн за несвоєчасну поставку комп’ютерної техніки

04 серпня 2018, 18:35

Прокуратурою в апеляційному порядку доведено законність та обґрунтованість позовних вимог стосовно стягнення штрафних санкцій із суб’єкта господарювання за несвоєчасну поставку комп’ютерної техніки до шкіл Драбівщини.

Прокурором доведено, що порушення умов Договору у вигляді прострочення поставки обладнання, призначеного для використання в навчальному процесі, призводить до порушення інтересів держави в особі територіального відділу освіти, як розпорядника державних коштів, який зобов’язаний забезпечувати ефективне, результативне та цільове використання бюджетних коштів, у межах здійснення покладених на нього функцій.

Судом апеляційної інстанції прийнято до уваги вказані вище доводи прокуратури області та постановою Харківського апеляційного господарського суду від 18 липня 2018 рокку задоволено апеляційну скаргу прокурора на рішення господарського суду Полтавської області, яким безпідставно відмовлено в задоволенні позову Золотоніської місцевої прокуратури до приватного підприємця про стягнення штрафних санкцій у розмірі майже 60 тис. грн.

На цей час прокуратурою відстояно інтереси держави та вживаються заходи щодо реального виконання зазначеного рішення суду.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору